VII Festyn Rodzinny - relacja

VII Festyn Rodzinny, mimo kapryśnej pogody, cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Murzasichla, Małego Cichego, Stasikówki oraz innych okolicznych miejscowości. Impreza, w której organizację włącza się cała szkolna społeczność, z Radą Rodziców na czele, służy integracji i jest wspaniałą okazją do wspólnej zabawy. Występy folklorystyczne przedszkolaków z Murzasichla oraz zespołu ,,Mali Bystrzanie” wprowadziły obecnych w góralski klimat, którego najmocniejszym akcentem było miejsce wydarzenia – ,,Modrzewiowy Dwór”, udostępniony przez gospodarzy - Państwa Łukaszczyków. Na scenie zaprezentowali się najmłodsi wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – przedszkolaki i klasy 1-3 z Murzasichla, a także oddziały przedszkolne oraz uczniowie szkół filialnych ze Stasikówki i Małego Cichego.

Wydarzenie uświetniła swoją obecnością Pani Wójt Anita Żegleń, która zasiadła na widowni i z uwagą śledziła popisy taneczne, wokalne oraz recytatorskie naszych podopiecznych.

Na uznanie zasługuje również wspaniałe zaplecze gastronomiczne, dzięki któremu festyn dostarczył nie tylko wrażeń artystycznych, ale i kulinarnych. Podczas wydarzenia ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz licytacja. Dzieci natomiast chętnie korzystały z możliwości zdobienia twarzy kolorowymi malunkami.

Poczekaj chwilkę...
Kopiuj link Wyślij e-mail Messenger Whatsapp