Świetlicowa wymiana pocztówkowa 2024

9 października to Światowy Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego oraz Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. W tym dniu zatem nasza szkolna świetlica dołącza do ogólnopolskiej akcji "Świetlicowa Wymiana Pocztówkowa". Akcja polega na tym, że wysyłamy pocztówki do dzieci ze szkół w całym kraju, dzięki czemu mają one możliwość poznania geografii Polski, ciekawych miejsc, mniej znanych miejscowości, a przede wszystkim zaangażować się w sposób komunikacji na odległość, który powoli odchodzi już do lamusa. Niestety, w dobie Internetu tradycyjna kartka zostaje już zapomniana, ale my chcemy zmienić ten trend naszą akcją. Wykonaliśmy duży plakat mapy Polski, napisaliśmy i wysłaliśmy pocztówki do 20 szkół z całego kraju, a teraz z niecierpliwością czekamy na pocztówki z innych szkół.

Poczekaj chwilkę...
Kopiuj link Wyślij e-mail Messenger Whatsapp