Kolejny rok szkolny za nami

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w piątek 21 czerwca 2024 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i pożegnaliśmy klasę VIII. Na auli zebrali się uczniowie wszystkich klas, rodzice i nauczyciele.
Gościliśmy również Zastępcę Wójta Gminy Poronin Macieja Dziubasa, który pogratulował uczniom bardzo dobrych wyników w nauce oraz złożył na ręce Pani dyrektor Moniki Tomaszewskiej kwiaty z życzeniami dobrego wakacyjnego wypoczynku dla całej społeczności szkolnej. Klasa VIII po raz ostatni wystąpiła przed szkolną społecznością. Uczniowie pięknie podziękowali nauczycielom i rodzicom za troskę, wsparcie i opiekę przez te osiem lat wspólnej pracy. W trakcie występu klasa VIII uroczyście przekazała sztandar młodszym kolegom.

Następnie klasa VII pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki, wręczając dyplomy i podarunki przy dźwiękach wyszukanej muzyki. Kolejny punkt to wręczenie wyróżnień uczniom za osiągnięcie wysokich wyników w nauce i listów gratulacyjnych rodzicom za wspieranie dzieci. Pani dyrektor Monika Tomaszewska podziękowała paniom z Rady Rodziców za rok pełen zaangażowania i dobrej współpracy. Podziękowania powędrowały także do pani Anny Łaty, która z końcem roku szkolnego zakończyła pracę w naszej szkole; do pana kierowcy Andrzeja Mrugały, kierowcy szkolnego autobusu oraz pani Stasi Pawlikowskiej, która opiekowała się naszymi dojeżdżającymi uczniami.

Dziękujemy wszystkim za pracę i wsparcie w roku szkolnym 2023/2024.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

Poczekaj chwilkę...
Kopiuj link Wyślij e-mail Messenger Whatsapp