„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Dziękujemy z całego serca społeczności Murzasichla: rodzicom, dzieciom, nauczycielom, pracownikom naszej szkoły i wszystkim osobom biorącym udział w akcji pod hasłem „Suchy prowiant dla ubogich”. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać sporo produktów spożywczych, które przekazaliśmy do Kuchni św. Brata Alberta w Zakopanem.
Siostra Aleksandra z okazji IV Światowego Dnia Ubogich, przekaże nasze dary osobom ubogim. Mamy nadzieję, że nasze działania nie tylko będą wsparciem dla ubogich, ale także pomogą nam przekroczyć barierę obojętności.
Cieszymy się, że w naszej miejscowości LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIELU i chętnie okazują pomoc, serce i miłosierdzie potrzebującym, których nie brakuje wokół nas.