Copyright 2020 - .

Zrób coś dobrego dla kogoś małego

 

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę pod hasłem „Zrób coś dobrego dla kogoś małego”. W ramach akcji zbieramy słodycze dla dzieci przebywających w Domu Samotnej Matki w Łodzi.
Termin zbiórki: 14.10.2020r.- 22.10.2020r.
Miejsce zbiórki: korytarz główny, pudełko z napisem „Zrób coś dobrego dla kogoś małego”.
Zachęcamy do podarowania czegoś słodkiego dla kogoś małego.

Wielka zbiórka książek

 

Podsumowanie akcji pod hasłem "WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK". Zakończyliśmy Wielką Zbiórkę Książek w ramach ogólnopolskiej akcji.
Zebraliśmy 77 książek - dziękujemy!!!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie: wolontariuszom i tym, którzy oddali książkę.
Dzięki Waszym książkom Fundacja zaczytani.org otworzy 100 nowych bibliotek w szpitalach i wspomoże hospicja, świetlice środowiskowe, domy opieki, organizacje pozarządowe.

Czytaj więcej...

Mieć wyobraźnię miłosierdzia

 

Miło nam poinformować, że już po raz trzeci bierzemy udział w Małopolskim Projekcie "Mieć wyobraźnie miłosierdzia" przygotowującym uczniów klas VI, VII, VIII szkół podstawowych do niesienia pomocy potrzebującym.

Zaczytane biblioteki

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich chętnych do stworzenia "Zaczytanych Bibliotek".

CEL ZBIÓRKI: Książki zebrane podczas Wielkiej Zbiórki Książek zostaną podzielone na książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a następnie trafią do Zaczytanych Bibliotek, które Fundacja Zaczytani.org otwiera w szpitalach i innych placówkach pomocowych.
JAKIE KSIĄŻKI ZBIERAMY: książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych (tylko w języku polskim), nowe i używane.
GDZIE JEST ZBIÓRKA? książkę należy pozostawić w pudełku umieszczonym przy wejściu głównym.
TERMIN ZBIÓRKI: 30.09.2020 - 06.10.2020. Zachęcamy wraz z organizatorem do udziału w corocznej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Wielka Zbiórka Książek”!

Ratownicy dla Afryki

 

Finalizacja akcji pod hasłem "Ratownicy dla Afryki". W ramach akcji zebraliśmy 39 odblasków, które zostaną przekazane uczniom szkół w Ghanie. Akcja miała na celu zebranie odblasków oraz uwrażliwienie na problemy dzieci żyjących w Afryce. Dziękujemy i pamiętajmy, że "każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat.... czyjś świat!"

f t g m