Copyright 2021 - .

Zrób coś dobrego dla kogoś małego

 

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę pod hasłem „Zrób coś dobrego dla kogoś małego”. W ramach akcji zbieramy słodycze dla dzieci przebywających w Domu Samotnej Matki w Łodzi.
Termin zbiórki: 14.10.2020r.- 22.10.2020r.
Miejsce zbiórki: korytarz główny, pudełko z napisem „Zrób coś dobrego dla kogoś małego”.
Zachęcamy do podarowania czegoś słodkiego dla kogoś małego.

Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu

 

Akcja trwa! W niedzielę 28 lutego 2021r. po mszach św. przy kościele parafialnym w Murzasichlu, nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu rozpoczęli kwestę, która ma na celu pomoc Mikołajowi w walce z chorobą. Osoby o wielkim sercu, które chcą dołożyć się do zbiórki mogą to jeszcze zrobić w niedzielę 7 marca 2021r. w w/w miejscu. Pamiętajcie: DOBRO POWRACA!

Wielka zbiórka książek

 

Podsumowanie akcji pod hasłem "WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK". Zakończyliśmy Wielką Zbiórkę Książek w ramach ogólnopolskiej akcji.
Zebraliśmy 77 książek - dziękujemy!!!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie: wolontariuszom i tym, którzy oddali książkę.
Dzięki Waszym książkom Fundacja zaczytani.org otworzy 100 nowych bibliotek w szpitalach i wspomoże hospicja, świetlice środowiskowe, domy opieki, organizacje pozarządowe.

Czytaj więcej...

Mieć wyobraźnię miłosierdzia

 

Miło nam poinformować, że już po raz trzeci bierzemy udział w Małopolskim Projekcie "Mieć wyobraźnie miłosierdzia" przygotowującym uczniów klas VI, VII, VIII szkół podstawowych do niesienia pomocy potrzebującym.

f t g m