Copyright 2019 - .

II miejsce w II Gminnym Konkursie wiedzy o ks. Jerzym Popiełuszce

19 października 2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w obchodach Dnia Patrona Szkoły Podstawowej w Stasikówce Ks.Jerzego Popiełuszki. Obchody rozpoczęły się mszą św., na której godnie reprezentowali szkołę ze sztandarem Julia Dziadoń, Klaudia Stachoń i Kacper Słodyczka wraz ze swoim opiekunem p. Beatą Łukaszczyk. Na mszy obecna była również trzyosobowa grupa uczniów w składzie: Justyna Łukaszczyk-Marcinek z kl.VII oraz Aleksandra Klejka i Szymon Skupień z kl.VIII, która rywalizowała z czteroma innymi szkołami w II Gminnym Konkursie Wiedzy o Ks. Jerzym Popiełuszce pod hasłem " Zło dobrem zwyciężaj" i zajęła II miejsce. Ich opiekunem była p.Izabela Gąsienica. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej owocnej pracy!!!

f t g m