Copyright 2021 - .

Sukces w XV Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku"

Z największą przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zostały docenione w XV Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Poroninie i Tatrzański Park Narodowy. Justyna Łukaszczyk - Marcinek z kl. VIII zajęła III miejsce, a Elżbieta Jamróz z kl. VIII otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs Fotografii Przyrodniczej Ligii Ochrony Przyrody

 

Gratulujemy uczniowi klasy 7, Kacprowi Budzowi za otrzymanie wyróżnienia w etapie wojewódzkim X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz". Konkurs organizowany jest przez OR KRUS w Krakowie. Kacper jest uczniem bardzo uzdolnionym artystycznie i chętnie bierze udział w wielu konkursach tak gminnych, jak i wojewódzkich czy ogólnopolskich. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
Warto wierzyć w siebie! Warto się rozwijać!

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie"

7 listopada, nasi uczniowie pod opieką p. Gabrieli Warzechy- Fajto, wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” , organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Legionów Polskich w Poroninie.
wystąpili:
Kl. 1: Anna Krupa i Anna Piszczór
Kl. 2: Zofia Palarska
Kl. 3: Dorota Topór
Kl. 6: Zofia Łukaszczyk, Julia Zarycka i Kacper Budz
Kl. 8: Patrycja Stachoń
Wyróżnienie otrzymała Julia Zarycka.
Tego dnia odbyło się także rozdanie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie”.
I tym razem nagrodę otrzymała Julia Zarycka.
PODWÓJNIE GRATULUJEMY LAUREATCE!!!

Czytaj więcej...

Igrzyska w pływaniu dla dzieci


Dnia 20.11.2018 w Zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportowym odbyły się Igrzyska Dzieci w pływaniu! Zosia Palarska stylem dowolnym zajeła 10 miejsce, Kamil Łacek stylem klasycznym zajął 1 miejsce, Patryk Łacek stylem dowolnym wywalczył 2 miejsce. 
Gratulujemy!!!!

Czytaj więcej...

Konkurs Młodyk Toniecników


18.11.2018 w Białym Dunajcu odbył się XIX "Konkurs Młodyk Toniecnikow"! Karina Łukaszczyk wraz ze swoim partnerem została wyróżniona za taniec solowy w kategorii do 10 lat! Dodatkowo jury przyznało Karinie indywidualne wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!

f t g m