Przedszkolaki zwiedzają świat

Przedszkolaki zwiedzają świat. Dzisiaj były we Włoszech, jadły pizzę, obserwowały erupcję wulkanu. Poznały wiele ciekawostek związanych z Italią. Podróży ciąg dalszy nastąpi...bądźcie z Nami.

Jak karnawał, to karnawał

Przedszkolaki wraz z klasą I i II świetnie bawiły się na zabawie karnawałowej (co widać na zdjęciach). Przebrania były bajkowe i humory dopisywały.

Konkurs Poezji Miłosnej

Nasi uczniowie wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Miłosnej w Poroninie. Gratulujemy uczennicy klasy IV - Karolince Majerczyk, która otrzymała wyróżnienie. Całkiem dobrze poszło pozostałym uczestnikom - życzymy dalszych sukcesów!!!!

Walentynki

Walentynki w klasach I II i oddziałach przedszkolnych odbyły się na świetlicy, gdzie uczniowie wspólnie obejrzeli bajkę związaną z walentynkami i wykonali piękne i kolorowe witraże - serca z bibuły.