Copyright 2021 - .

Karnawał w przedszkolu

 

W przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci wcieliły się w postacie z bajek lub w swoich ulubionych bohaterów. Był to dzień radości, pełen tańców, gier i zabaw. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

 

Przedszkolaki z grupy 4,5 – letniej przygotowały występ online dla Babci i Dziadka. Nauczyły się wierszyków, piosenki. Ponadto zaśpiewały „Sto lat” oraz wykonały piękne upominki dla Babci oraz Dziadka. Zachęcamy do obejrzenia filmiku

 

Wyjątkowy Gość

 

Przedszkolaków odwiedził wyjątkowy gość, na którego czekały cały rok – Święty Mikołaj. Był to dzień pełen radości i prezentów. Dzieci w podzięce zaprezentowały Św. Mikołajowi wierszyki i zaśpiewały piosenki. W tym dniu wszyscy świetnie się bawili!

Owoce to samo zdrowie

 

Przedszkolaki już od najmłodszych lat wiedzą, że owoce to samo zdrowie! Samodzielnie wykonały zdrowe szaszłyki owocowe oraz pyszny koktajl. Na zajęciach poznały wiele ciekawych, owocowych smaków, zapachów oraz witaminek.

Warsztaty molekularne

 

Grupy przedszkolne miały przyjemność brać udział w warsztatach molekularnych. Wykonywały i konsumowały pyszne lody, brały też udział w ciekawych doświadczeniach, które można obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Czytaj więcej...

f t g m