Copyright 2023 - .

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

26 stycznia w naszym przedszkolu w Murzasichlu odbył się radosny i kolorowy bal karnawałowy.
W trakcie balu dzieci przemieniły się w postacie z bajek i oprócz szalonych tańców oraz radosnej zabawy brały udział w wesołych konkursach. To był wspaniały dzień dla przedszkolaków.

JASEŁKA DLA BABĆ I DZIADKÓW

JASEŁKA DLA BABĆ I DZIADKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W MURZASICHLU
Uroczystość odbyła się 20 stycznia 2023 r. z udziałem zaproszonych Babć, Dziadków, Rodziców, p. Dyrektor Moniki Tomaszewskiej oraz p. W-ce Dyrektor Beaty Budz. Obie grupy przedszkolaków przygotowały wspaniałe przedstawienia jasełkowe przeplatane kolędami i pastorałkami. Uroku dodawały niezwykłe stroje małych aktorów. Dzieci zaśpiewały też piosenkę dla swoich Babć i Dziadków z okazji Ich święta, złożyły życzenia płynące z małych serduszek i wręczyły laurki. Występ małych aktorów uradował Gości. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały. Uroczystość przygotowały panie Beata Łukaszczyk, Gabriela Warzecha- Fajto przy wsparciu pani Anny Prokop. Rodzice przedszkolaków pomogli w przygotowaniach i zadbali o pyszny poczęstunek.

Zabawy andrzejkowe w przedszkolu

Impreza pełną parą, tańce, świetna zabawa, smakołyki i uśmiech od ucha do ucha. 😊🤩 Zabawy andrzejkowe w przedszkolu 😃

Przedszkolaki uczciły pamięć zmarłych

Listopad  to szczególny czas pamięci o zmarłych. Starszaki z oddziału przedszkolnego uczciły pamięć zmarłych odwiedzając pobliski cmentarz. W skupieniu pomodliły się i postawiły znicz pod krzyżem. Takie doświadczenie uczy dzieci szacunku, skupienia i powagi w zachowaniu podczas pobytu w szczególnych miejscach pamięci.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W MURZASICHLU

Uroczystość odbyła się 21 października 2022 r.
Pasowania przedszkolaków dokonała p. dyrektor Monika Tomaszewska. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez panie: Beatę Łukaszczyk i Teresę Staszel.
Pięknie śpiewały i recytowały wiersze. Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców.