Copyright 2020 - .

Owoce to samo zdrowie

 

Przedszkolaki już od najmłodszych lat wiedzą, że owoce to samo zdrowie! Samodzielnie wykonały zdrowe szaszłyki owocowe oraz pyszny koktajl. Na zajęciach poznały wiele ciekawych, owocowych smaków, zapachów oraz witaminek.

Warsztaty molekularne

 

Grupy przedszkolne miały przyjemność brać udział w warsztatach molekularnych. Wykonywały i konsumowały pyszne lody, brały też udział w ciekawych doświadczeniach, które można obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Czytaj więcej...

Do przedszkolaków zawitała już jesień

 

Pojawiły się super zabawy tematyczne. Było troszkę kodowania, obserwacji przyrodniczych i oraz ćwiczeń grafomotorycznych. Powstał również kącik przyrodniczy, który obfituje w kolorowe dary jesieni. Przedszkolaki wykonały również pracę plastyczną - piękne sylwetki Pani Jesieni, którymi przyozdobiły sale.

Czytaj więcej...

Sport to zdrowie - każdy przedszkolak Ci to powie


25 lutego 2020 r. na sali gimnastycznej odbyły się zawody sportowe naszych przedszkolaków. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych, m.in. w: torze przeszkód, skakaniu na piłkach i skakankach. W ruch poszły też koła hula- hop. Zabawy było co niemiara a każdy uczestnik dał z siebie wszystko i w nagrodę został odznaczony "złotym medalem"

Czytaj więcej...

f t g m