• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2019 - .

Jasełka szkolne


21 grudnia 2018 r. w naszej szkole zapanował wspaniały, świąteczny nastrój. Każda klasa przygotowała wigilię, podczas której dzielono się opłatkiem i dobrymi życzeniami. Panie: Izabela Gąsienica, Dorota Króliszewska i Teresa Bujas przygotowały przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpili uczniowie należący do koła plastyczno - teatralnego jako ozdoby choinkowe, postacie z bajek oraz góralska młodzież. Przybył nawet św. Mikołaj obdarowując widzów cukierkami i uświadamiając, jakie wartości w życiu są najważniejsze. Na zakończenie, Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Dziękujemy i również życzymy SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

f t g m