• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2023 - .

WAŻNE INFORMACJE

  

Rok szkolny 2022/2023

 

 

Wakacje 2023

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

dodatkowa lokalizacja:
Małe Ciche 22,
34-531 Murzasichle
telefon/fax: +48 18 20 163 92

Spotkanie z młodzieżą na temat uzależnień

17 stycznia 2023 uczniowie klas 6-8 naszej szkoły wraz z uczniami innych gminnych szkół uczestniczyli w spotkaniu o charakterze profilaktycznym, które odbyło się w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie. Młodzież mogła porozmawiać ze znanymi osobistościami: bokserem Tomaszem Adamkiem, terapeutą Andrzejem Kucem oraz ks. Michałem Olszewskim. Na spotkaniu poruszane były tematy związane z problemami młodzieży, szczególnie z różnego typu uzależnieniami. Goście prowadzący debatę opowiadali również o swoim życiu uświadamiając młodym, że codziennie, każdy z nich ma wybór, jak żyć i nie warto wybierać ucieczki do złudnego świata internetu lub niebezpiecznych używek.

Organizatorami wydarzenia byli: Delfina Madziara i Łukasz Rzadkosz, Gmina Poronin, Gminna Komisja ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Poroninie.

Przejdź do galerii

f t g m