• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2023 - .

WAŻNE INFORMACJE

  

Rok szkolny 2022/2023

 

 

Wakacje 2023

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

dodatkowa lokalizacja:
Małe Ciche 22,
34-531 Murzasichle
telefon/fax: +48 18 20 163 92

Szkolne Jasełka

❤️“Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie.”🎄
W świąteczną atmosferę 22 grudnia wprowadzili nas uczniowie klasy IV i klasy VI naszej szkoły, którzy przygotowali Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem, w ubogiej stajni, narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w rolę Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów oraz trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi.
Uroku inscenizacji dodał Teatr Cieni oraz pieśni i kolędy („Mario, czy ty już wiesz”, „Lulajże Jezuniu”), które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
Za przygotowanie Jasełek odpowiedzialne były:
pani Renata Małgorzata Łukaszczyk oraz pani Hanna Zawiałów.
 
f t g m