• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2023 - .

WAŻNE INFORMACJE

  

Rok szkolny 2022/2023

 

 

Wakacje 2023

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

dodatkowa lokalizacja:
Małe Ciche 22,
34-531 Murzasichle
telefon/fax: +48 18 20 163 92

Gminny Turniej Koszykówki

Dnia 29 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie odbył się Gminny Turniej Koszykówki. Rozgrywki toczyły się zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców (rocznik 2010 i młodsi). Reprezentacje naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Chłopcy mimo nieustępliwej postawy na boisku ostatecznie musieli zadowolić się V miejscem. Więcej radości sprawiły sobie i nam dziewczęta, które okazały się niepokonane w swojej kategorii. Bardzo ważny okazał się pojedynek z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej z Poronina. Dopiero końcówka tego emocjonującego meczu - dzięki ogromnemu zaangażowaniu obu zespołów – przyniosła rozstrzygnięcie pojedynku, po którym to nasze dziewczyny mogły unieść ręce w geście triumfu. Radości nie było końca tym bardziej, że zwycięstwem w całym turnieju – drużyna dziewcząt zapewniła sobie awans do dalszej części rozgrywek na szczeblu powiatowym. Cieszymy się ogromnie.

Dyplomy oraz puchary dla najlepszych drużyn wręczyła Pani Wójt Anita Żegleń kierując jednocześnie słowa uznania i podziękowania dla wszystkich uczestników wraz z ich opiekunami.

Naszym zespołom szczerze GRATULUJEMY, a drużynie dziewczyn życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek na etapie powiatowym.

Końcowa klasyfikacja

Dziewczęta:

I – SP Murzasichle                              

II – SP Poronin 

III – SP Nowe Bystre

IV – SP Ząb 

V – SP Suche

 

Chłopcy:

I – SP Ząb

II – SP Nowe Bystre 

III – SP Poronin  

IV – SP Suche 

V – SP Murzasichle

VI – SP Stasikówka      

Przejdź do galerii

f t g m