• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2023 - .

WAŻNE INFORMACJE

  

Rok szkolny 2022/2023

 

 

Wakacje 2023

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

dodatkowa lokalizacja:
Małe Ciche 22,
34-531 Murzasichle
telefon/fax: +48 18 20 163 92

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy światowy Dzień Pluszowego Misia. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Każde dziecko wie, że Pluszowy Miś jest dobry na wszystko: na smuteczki te małe i duże, na nudę, na powierzanie sekretów, na bajeczki przed snem i dobrze przespane noce oraz na wiele innych dziecięcych chwil. W naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia odbył się wyjątkowo wesoło. W tym dniu każde dziecko przyniosło swojego Przyjaciela, przedstawiło go opowiadając o nim ciekawe historyjki. Pani Beata przedstawiła dzieciom prezentację na temat historii powstania tego święta oraz przedstawiła znane Misie z filmów i książek. Przedszkolaki wspólnie z Pluszakami bawiły się przy muzyce, kolorowały i wycinały sylwetki Misiów, oglądały bajkę o Misiu Uszatku. W trakcie zabawy czekał na nich słodki poczęstunek w postaci Misia- lubisia. Na koniec przygotowano sesję zdjęciową, w której dzieci wcieliły się w wesołe Misiaki.
 
f t g m