5 kwietnia w GOK-u w Poroninie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie na wykonanie filmu profilaktycznego pt. „SZKOŁA – MIEJSCE PRZYJAZNE I BEZPIECZNE”. Konkurs organizowany był przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Poroninie w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania. Z rąk Przewodniczącej GKRPA pani Barbary Polak oraz Wójta Gminy Poronin pana Bronisława Stocha nasi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia: 2 miejsce zajął Hubert Króliszewski, wyróżnienia otrzymały Klaudia Stachoń i Weronika Zawada (uczniowie klasy 7). GRATULUJEMY!!!

W trakcie imprezy uczniowie należący do naszego szkolnego koła plastyczno - teatralnego wystąpili w spektaklu profilaktycznym dotyczącym uzależnień od komputera i internetu. Spektakl został przygotowany pod kierunkiem pań: Doroty Króliszewskiej i Marii Adamskiej. GRATULUJEMY ŚWIETNEGO WYSTĘPU!

{igallery id=6162|cid=2|pid=1|type=category|children=1|addlinks=0|tags=|limit=0}