Copyright 2021 - .

Od 31 maja 2021 wszystkie klasy uczą się stacjonarnie.

Warsztaty podróżnicze

28 maja odbyły się kolejne „Warsztaty podróżnicze”, tym razem pt. „Dzieci Świata”. W warsztatach brały udział 3-4-latki, 5-latki, 6-latki oraz uczniowie klas 1-3 naszej szkoły. W trakcie spotkania można było „zwiedzić świat” oczami dziecka: obejrzeć zdjęcia dzieci pochodzących z różnych kontynentów, poznać dziecięce zabawy, stroje i zabawki. Dzieciaki z zaciekawieniem oglądały fotografie, na których można było zobaczyć, w jakich warunkach mieszkają i na czym śpią dzieci w różnych częściach świata.
Warsztaty podróżnicze to wspaniały sposób na poznanie świata bez konieczności kupna biletu na samolot i pakowania plecaka...