• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2021 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Od 31 maja 2021 wszystkie klasy uczą się stacjonarnie.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Warsztaty podróżnicze

 

28 maja odbyły się kolejne „Warsztaty podróżnicze”, tym razem pt. „Dzieci Świata”. W warsztatach brały udział 3-4-latki, 5-latki, 6-latki oraz uczniowie klas 1-3 naszej szkoły. W trakcie spotkania można było „zwiedzić świat” oczami dziecka: obejrzeć zdjęcia dzieci pochodzących z różnych kontynentów, poznać dziecięce zabawy, stroje i zabawki. Dzieciaki z zaciekawieniem oglądały fotografie, na których można było zobaczyć, w jakich warunkach mieszkają i na czym śpią dzieci w różnych częściach świata.
Warsztaty podróżnicze to wspaniały sposób na poznanie świata bez konieczności kupna biletu na samolot i pakowania plecaka...

f t g m