• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2021 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Od 31 maja 2021 wszystkie klasy uczą się stacjonarnie.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Lekcja angielskiego w restauracji

 

Na lekcji języka angielskiego klasa II przeniosła się do restauracji, w której uczniowie wspaniale wcielili się w rolę kelnerów i klientów. Podczas odgrywanych scenek dzieci ćwiczyły zwroty/słownictwo związane z zamawianiem jedzenia w restauracji. Uczniowie świetnie się bawili i chętnie brali udział w odgrywanych scenkach, dzięki którym można było także uczyć się zasad savoire-vivre w miejscach użyteczności publicznej, jakimi są lokale gastronomiczne

f t g m