Copyright 2021 - .

We wszystkich oddziałach przedszkolnych oraz klasach 1-8, do 18 kwietnia obowiązuje nauczanie zdalne.

Konkurs "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy"

Pracownik KRUS w Zakopanem przekazał dzisiaj wiadomość, że został skrócony termin oddania prac na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Bezpiecznie na wsi mamy- od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy.

Pracę konkursową w formacie A3 wraz z wydrukowanymi i podpisanymi: metryczką, zgodą RODO i formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć na korytarz szkoły do piątku 12 marca 2021 do godz. 14.00.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 0-8 szkoły podstawowej. Warunki uczestnictwa ( w tym format pracy, technika wykonania, cele) podano w regulaminie konkursu.

Pobierz: Regulamin konkursu wraz ze zgodą RODO

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają super nagrody!