• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2021 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Klasy 4-8 do nadal uczą się zdalnie

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Wyślij pączka do Afryki 2021

 

Co roku, w „Tłusty Czwartek” , na terenie naszej szkoły odbywa się akcja charytatywna pt. „Pączek dla Afryki”. Tym razem nie możemy spotkać się w szkole i zakupić pączka, ale możemy to zrobić przez internet!
Organizatorem akcji jest Fundacja Kapucyni i Misje z Krakowa. Pączkujemy! Zamiast zajadać się pączkami możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej. Nie musisz wychodzić z domu!
Kwotę, którą wydalibyśmy na pączki, słodycze - wysyłamy do Afryki przez stronę WWW.PACZEK.KAPUCYNI.PL Jest to tak zwany e-pączek.
Misjonarze pomagają dzieciom wrócić do zdrowia, starają się im zapewnić choć jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Będą też kopać studnie, by dzieci nie musiały z daleka nosić wodę. Kapucyni opiekują się też najuboższymi rodzinami oraz sierotami.
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

f t g m