Copyright 2021 - .

Klasy 4-8 do nadal uczą się zdalnie

Wyślij pączka do Afryki 2021

Co roku, w „Tłusty Czwartek” , na terenie naszej szkoły odbywa się akcja charytatywna pt. „Pączek dla Afryki”. Tym razem nie możemy spotkać się w szkole i zakupić pączka, ale możemy to zrobić przez internet!
Organizatorem akcji jest Fundacja Kapucyni i Misje z Krakowa. Pączkujemy! Zamiast zajadać się pączkami możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej. Nie musisz wychodzić z domu!
Kwotę, którą wydalibyśmy na pączki, słodycze - wysyłamy do Afryki przez stronę WWW.PACZEK.KAPUCYNI.PL Jest to tak zwany e-pączek.
Misjonarze pomagają dzieciom wrócić do zdrowia, starają się im zapewnić choć jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Będą też kopać studnie, by dzieci nie musiały z daleka nosić wodę. Kapucyni opiekują się też najuboższymi rodzinami oraz sierotami.
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!