• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2021 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Klasy 4-8 do nadal uczą się zdalnie

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Baterie nie dostają kosza

Zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych do tegorocznej edycji konkursu promującego odpowiedzialne postępowanie ze zużytymi akumulatorami i bateriami, w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska.
Zużyte baterie i akumulatory są odpadem niebezpiecznym, a substancje w nich zawarte to przede wszystkim: ołów, rtęć, kadm, elektrolit i dużo innych pierwiastków. Jeśli nie postępuje się z nimi odpowiedzialnie mogą trwale zanieczyścić glebę i wodę, a następnie przedostać się do roślin, zwierząt i ludzi. Dlatego nie można wyrzucać ich z innymi odpadami. Należy przekazywać je do specjalnie wyznaczonych miejsc odbioru lub Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), które następnie przekazują je do zakładów przetwarzania.

Weź udział w konkursie:

Zadanie dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej:

  1. Wykonaj dowolną techniką kartkę pocztową w formacie A5, ukazującą, że oddawanie zużytych baterii i akumulatorów do odpowiednich punktów zbiórki zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie ludzi.
  2. Wyślij trzy zdjęcia pierwszej strony pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadanie dla uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej:

  1. Wykonaj filmik edukacyjny trwający do 30 sekund, ukazujący, że oddawanie zużytych baterii i akumulatorów do odpowiednich punktów zbiórki zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie ludzi.
  2. Wyślij materiał wideo w postaci pliku w formacie .mp4 lub .WAV wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych do lat 18.
Termin nadsyłania prac: 31 stycznia 2021 r.

Wygraj cenny sprzęt elektroniczny! W Konkursie przewidziano następujące nagrody dla Zwycięzców:
Kategoria dla klas I-IV:
I miejsce: Deskorolka elektryczna, kask i zestaw ochraniaczy
II miejsce: Smartwatch
III miejsce: Głośnik bezprzewodowy z mikrofonem
5 wyróżnień: Słuchawki bezprzewodowe
Kategoria dla klas V-VIII:
I miejsce: Deskorolka elektryczna, kask i zestaw ochraniaczy
II miejsce: Czytnik E-book
III miejsce: Słuchawki bezprzewodowe
5 wyróżnień: Kamera sportowa

Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin konkursu dostępne są na stronie:
https://mmconsulting.waw.pl/konkurs-baterie-nie-dostaja.../

f t g m