• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2021 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Od 31 maja 2021 wszystkie klasy uczą się stacjonarnie.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Prezent zerwany z choinki

"Dawaj bezinteresownie, a zachowasz siebie całego" - M. Maliński

Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji charytatywnej pod hasłem "Prezent zerwany z choinki". W okresie przedświątecznym nasi wolontariusze przygotowali piękne ozdoby choinkowe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły (na każdej ozdobie znajdowała się nazwa czegoś słodkiego 😊). Natomiast 18 grudnia zostały one zerwane przez przedszkolaków, a następnie zakupione przez ich rodziców.

Wszystkie trzy oddziały przedszkolne bardzo się zaangażowały i dzięki temu zebraliśmy dużo słodkości. Prezent w postaci słodyczy został przekazany w Wigilię Bożego Narodzenia do chłopców z Domu Pomocy Społecznej w Białce Tatrzańskiej. Akcja ta sprawiła przyjemność nam Wszystkim, bo przecież pomaganie ma wielką MOC! Siostry Serafitki z Białki Tatrzańskiej składają darczyńcom podziękowanie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za zaangażowanie w tą "słodką" akcję!!!

f t g m