Copyright 2021 - .

Klasy 4-8 do nadal uczą się zdalnie

Prezent zerwany z choinki

"Dawaj bezinteresownie, a zachowasz siebie całego" - M. Maliński

Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji charytatywnej pod hasłem "Prezent zerwany z choinki". W okresie przedświątecznym nasi wolontariusze przygotowali piękne ozdoby choinkowe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły (na każdej ozdobie znajdowała się nazwa czegoś słodkiego 😊). Natomiast 18 grudnia zostały one zerwane przez przedszkolaków, a następnie zakupione przez ich rodziców.

Wszystkie trzy oddziały przedszkolne bardzo się zaangażowały i dzięki temu zebraliśmy dużo słodkości. Prezent w postaci słodyczy został przekazany w Wigilię Bożego Narodzenia do chłopców z Domu Pomocy Społecznej w Białce Tatrzańskiej. Akcja ta sprawiła przyjemność nam Wszystkim, bo przecież pomaganie ma wielką MOC! Siostry Serafitki z Białki Tatrzańskiej składają darczyńcom podziękowanie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za zaangażowanie w tą "słodką" akcję!!!