• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2021 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Od 31 maja 2021 wszystkie klasy uczą się stacjonarnie.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Razem na Święta

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nasza szkoła brała udział w kolejnej edycji akcji MEN "Razem na Święta". Ze względu na stan epidemii tegoroczna edycja akcji miała nieco odmienny charakter. W tym roku nauczyciele oraz uczniowie wykonali kartki z życzeniami świątecznymi oraz samodzielnie przygotowali słodkie upominki dla emerytowanych nauczycieli z Murzasichla. Celem akcji było budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

f t g m