29 października Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego obchodzą swoje święto - Dzień Ratownika.
Każdego roku, w okolicach tego święta, obchodzimy Święto Patrona Szkoły - Ratowników Tatrzańskich. Niestety, w związku z obostrzeniami sanitarnymi obecnie nie możemy się spotkać z naszymi Wspaniałymi Gośćmi - Ratownikami TOPR.
Pomimo utrudnień, pamiętamy o naszym Patronie: dla Nich uczniowie wykonali rysunki przedstawiające akcje ratunkowe oraz listy z życzeniami. Wszystko to zostanie przekazane do siedziby TOPR z pozdrowieniami od społeczności szkolnej.
Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku szkolnym uda nam się spotkać z Nimi (jeśli tylko będzie taka możliwość). Naszym wspaniałym ratownikom życzymy wszystkiego najlepszego!!!