• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Najważniejszą wiadomością jest to, że:

W KOŃCU WRACAMY DO SZKOŁY!

Nauczyciele się cieszą, a Wy?

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Kosmiczna lekcja

 

Naszą szkołę odwiedziła nasza absolwentka, Agnieszka Łukaszczyk - Jużyk, która przeprowadziła dla uczniów „kosmiczną lekcję”. Spotkanie to „krążyło” wokół takich zagadnień jak: teoria heliocentryczna, osiągnięcia Mikołaja Kopernika, postawienie stopy ludzkiej na księżycu. Dzieci, wspólnie z nauczycielami, obejrzeli film o starcie wahadłowca kosmicznego oraz o życiu na międzynarodowej stacji kosmicznej. Jesteśmy wdzięczni Pani Agnieszce za ciekawe informacji na temat jej pracy oraz za przybycie do naszej szkoły. Jesteśmy dumni z tak zdolnej i „odlotowej” byłej uczennicy.

f t g m