Copyright 2020 - .

Najważniejszą wiadomością jest to, że:

W KOŃCU WRACAMY DO SZKOŁY!

Nauczyciele się cieszą, a Wy?

Kosmiczna lekcja

Naszą szkołę odwiedziła nasza absolwentka, Agnieszka Łukaszczyk - Jużyk, która przeprowadziła dla uczniów „kosmiczną lekcję”. Spotkanie to „krążyło” wokół takich zagadnień jak: teoria heliocentryczna, osiągnięcia Mikołaja Kopernika, postawienie stopy ludzkiej na księżycu. Dzieci, wspólnie z nauczycielami, obejrzeli film o starcie wahadłowca kosmicznego oraz o życiu na międzynarodowej stacji kosmicznej. Jesteśmy wdzięczni Pani Agnieszce za ciekawe informacji na temat jej pracy oraz za przybycie do naszej szkoły. Jesteśmy dumni z tak zdolnej i „odlotowej” byłej uczennicy.