Copyright 2020 - .

Najważniejszą wiadomością jest to, że:

W KOŃCU WRACAMY DO SZKOŁY!

Nauczyciele się cieszą, a Wy?

Zaczytane biblioteki

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich chętnych do stworzenia "Zaczytanych Bibliotek".

CEL ZBIÓRKI: Książki zebrane podczas Wielkiej Zbiórki Książek zostaną podzielone na książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a następnie trafią do Zaczytanych Bibliotek, które Fundacja Zaczytani.org otwiera w szpitalach i innych placówkach pomocowych.
JAKIE KSIĄŻKI ZBIERAMY: książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych (tylko w języku polskim), nowe i używane.
GDZIE JEST ZBIÓRKA? książkę należy pozostawić w pudełku umieszczonym przy wejściu głównym.
TERMIN ZBIÓRKI: 30.09.2020 - 06.10.2020. Zachęcamy wraz z organizatorem do udziału w corocznej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Wielka Zbiórka Książek”!