Od 2 września rozpoczynamy rekrutację do mających się odbywać w najbliższych tygodniach zajęć dodatkowych dla dzieci z klas I-VIII Szkół Podstawowych w Gminie Poronin w ramach projektu „Wiem i potrafię” koordynowanego przez Gminę Poronin:

1. „Koduję i programuję” – seria zajęć z dziedziny programowania i robotyki.
  2. „Laboratorium wiedzy i doświadczeń” – seria zajęć z przedmiotów ścisłych opartych na eksperymentach i doświadczeniach laboratoryjnych.
  3. „Wsparcie na starcie” – seria zajęć wspomagających naukę oraz wyrównujących szanse edukacyjne poprzez indywidualne podejście do ucznia.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w godzinach pozalekcyjnych, w innowacyjnych salach chemicznych i informatycznych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wyposażenia.

Regulamin rekrutacji oraz szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariatach szkół.