• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Najważniejszą wiadomością jest to, że

SĄ WAKACJE!

 

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Mikołajkowa zbiórka prezentów

 

Każdy, komu nie jest obojętny los nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin może pomóc przyłączając się do naszej akcji. Akcja mikołajkowa, w ramach której mali pacjenci Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie otrzymają prezenty trwa od 18 listopada do końca miesiąca. W tym czasie można złożyć swój podarunek w pudełku na głównym korytarzu w naszej szkole. Ponadto, dzięki życzliwości księdza Marka Stachury, 24 listopada po zakończonych mszach świętych (8:00, 11:00, 17:00) odbędzie się zbiórka pieniężna (sprzedaż kalendarzy) w celu zdobycia środków na zakup potrzebnych darów. Zbiórkę darów koordynują nasi wolontariusze. Zachęcamy do udziału w akcji!

f t g m