Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Dzień Patrona w szkole w Stasikówce

18 października 2019 r. przedstawiciele naszej braci uczniowskiej pod opieką p. dyrektor Moniki Tomaszewskiej i p.Izabeli Gąsienicy brali udział w obchodach Dnia Patrona Szkoły w szkole w Stasikówce. W poczcie sztandarowym szkołę reprezentowali: Katarzyna Łukaszczyk z kl.VII. Justyna Łukaszczyk -Marcinek z kl.VIII i Bartłomiej Skupień z kl.VIII. W tym dniu oprócz mszy św., programu artystycznego przygotowanego przez gospodarzy i poczęstunku odbył się konkurs wiedzy o ks.Jerzym Popiełuszce, w którym drużyna z naszej szkoły w składzie: Anna Truty z kl.VII, Joanna Pawlikowska z kl.VII i Justyna Łukaszczyk - Marcinek z kl.VIII zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!