Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Klasa III w centrum edukacji TPN w ramach programu "Bliżej Tatr"

We wtorek, 29 października 2019 r., klasa III pod opieką pani Beaty Budz odwiedziła „Tajgołkę”- centrum edukacji TPN na Polanie Lichajówki.
Jak co roku, dzieci uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez TPN w ramach programu „Bliżej Tatr”. Tematem tej edycji były „Drzewa”.

Spacerując po lesie, trzecioklasiści pod czujnym okiem edukatora - pana Marcina Matyska, uczyli się rozpoznawać charakterystyczne dla przyrody tatrzańskiej drzewa. Dowiedzieli się też, dlaczego lasy w naszych górach ulegają zniszczeniu. Po części praktycznej w lesie, uczniowie mogli utrwalić
swoją wiedzę oglądając prezentację multimedialną oraz rozwiązując zadania w broszurze przygotowanej przez TPN.
To była niezapomniana lekcja przyrody!