• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Szkoły pozostają zamknięte do 7 czerwca 2020 r.

Termin egzaminu klasy ósmoklasistów został ustalony na 16-18 czerwca 2020 r.

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Alarm ewakuacyjny

 

15 października, w samo południe, w trakcie wytężonej nauki, zabrzmiał alarm ewakuacyjny. Poprzez zadymione korytarze uczniowie i nauczyciele przedzierali się do wyjść ewakuacyjnych a stamtąd na boisko szkolne. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, obserwowane przez przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem. Ewakuacja przebiegła sprawnie i szybko. Młodzież wykazała się dużym zdyscyplinowaniem.

f t g m