• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Szkoły pozostają zamknięte do 7 czerwca 2020 r.

Termin egzaminu klasy ósmoklasistów został ustalony na 16-18 czerwca 2020 r.

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Warsztaty podróżnicze "Ciao Italia"

 

15 października, na świetlicy szkolnej odbyły się WARSZTATY PODRÓŻNICZE „CIAO ITALIA”.
Uczestniczyły w nich dzieci z grup przedszkolnych oraz klasy 1-3.

Uczniowie dowiedzieli się jak powstaje pizza, ile jest rodzajów makaronu, kim był Pinokio oraz gdzie spotkamy Arelequina i Pierrota. Poznali także niezwykłe budowle, które wznieśli Włosi, dowiedzieli się, w jaki sposób bawią się włoskie dzieci, mogli też wcielić się w uczestników weneckiego karnawału przymierzając kolorowe, tradycyjne stroje. Zajęcia bardzo się podobały. Są to pierwsze z całego cyklu WARSZTATY PODRÓŻNICZE, które w tym roku będą odbywać się w naszej szkole. Dzieci już nie mogą doczekać się kolejnych!

f t g m