Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Warsztaty podróżnicze "Ciao Italia"

15 października, na świetlicy szkolnej odbyły się WARSZTATY PODRÓŻNICZE „CIAO ITALIA”.
Uczestniczyły w nich dzieci z grup przedszkolnych oraz klasy 1-3.

Uczniowie dowiedzieli się jak powstaje pizza, ile jest rodzajów makaronu, kim był Pinokio oraz gdzie spotkamy Arelequina i Pierrota. Poznali także niezwykłe budowle, które wznieśli Włosi, dowiedzieli się, w jaki sposób bawią się włoskie dzieci, mogli też wcielić się w uczestników weneckiego karnawału przymierzając kolorowe, tradycyjne stroje. Zajęcia bardzo się podobały. Są to pierwsze z całego cyklu WARSZTATY PODRÓŻNICZE, które w tym roku będą odbywać się w naszej szkole. Dzieci już nie mogą doczekać się kolejnych!