Copyright 2020 - .

Szkoły pozostają zamknięte do 7 czerwca 2020 r.

Termin egzaminu klasy ósmoklasistów został ustalony na 16-18 czerwca 2020 r.

Dzień Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W niedzielę, 20 października 2019 r., na terenie naszej szkoły gościliśmy przedstawicieli OSP Gminy Poronin. Młodzi adepci ochotniczych straży pożarnych, w ramach obchodów Dnia Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, wzbogacali swoją wiedzę i szlifowali umiejętności w konkurencjach sportowych, pożarniczych oraz w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Mieli też okazję wysłuchać prelekcji na temat bezpieczeństwa oraz walki z dopalaczami.

W tegorocznych obchodach udział wzięły drużyny z Bustryku, Zębu, Poronina, Stasikówki, Małego Cichego i Murzasichla.

Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili. Mamy nadzieję, że ta impreza na stałe zapisze się w kalendarzu naszej szkoły i gminy.