Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Dzień Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W niedzielę, 20 października 2019 r., na terenie naszej szkoły gościliśmy przedstawicieli OSP Gminy Poronin. Młodzi adepci ochotniczych straży pożarnych, w ramach obchodów Dnia Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, wzbogacali swoją wiedzę i szlifowali umiejętności w konkurencjach sportowych, pożarniczych oraz w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Mieli też okazję wysłuchać prelekcji na temat bezpieczeństwa oraz walki z dopalaczami.

W tegorocznych obchodach udział wzięły drużyny z Bustryku, Zębu, Poronina, Stasikówki, Małego Cichego i Murzasichla.

Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili. Mamy nadzieję, że ta impreza na stałe zapisze się w kalendarzu naszej szkoły i gminy.