• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

 

Nauczanie na odległość obowiązuje obecnie do 29 listopada. 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Dzień Nauczyciela

 

Dzień Edukacji Narodowej spędziliśmy razem, jak w rodzinnym gronie: Dyrekcja, Pracownicy szkoły, Szanowni Goście w osobach Pana Sołtysa Adama Pawlikowskiego oraz Emerytowanych Nauczycieli: Janiny Dziadoń, Janiny Łukaszczyk - Gawor, Anny i Adama Gąsieniców. W naszym gronie nie zabrakło także Uczniów oraz Rodziców. Dziękujemy Wam za ten wspólnie spędzony czas! Szczególnie dziękujemy Paniom Ewie Dębickiej i Hannie Zawiałów wraz z uczniami klas 5 i 6 za przygotowanie wesołego przedstawienia pt. "Skąd wziął się nauczyciel na świecie?" Dziękujemy też uczniom należącym do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego za własnoręczne wykonanie kwiatów dla pracowników szkoły! 

W trakcie uroczystości Pani Dyrektor Monika Tomaszewska przyznała Nagrody Dyrektora. Nagrodzeni nauczyciele to:
Beata Budz
Ewa Dębicka
Izabela Gąsienica
Angelika Kołodziej
Beata Łukaszczyk
Anna Prokop
Gabriela Warzecha - Fajto
Paulina Rymarz
Anna Skupień
Hanna Zawiałów

Nagrody dla personelu obsługi i administracji otrzymali:
Maria Pawlikowska
Maria Jadwiga Pawlikowska
Maria Chyc
Andrzej Skupień

Sołtys Murzasichla- Pan Adam Pawlikowski, w imieniu Wójta Gminy Poronin- Pani Anity Żegleń, przekazał wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia wytrwałości w pracy a także podziękował za wysiłek wkładany w edukację młodego pokolenia.

f t g m