• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Szkoły pozostają zamknięte do 7 czerwca 2020 r.

Termin egzaminu klasy ósmoklasistów został ustalony na 16-18 czerwca 2020 r.

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Ślubowanie klas pierwszych

 

14 października, w Dzień Edukacji Narodowej na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość Ślubowania Uczniów klasy 1. Z tej okazji uczniowie klasy 2 z p. Gabrielą Warzechą - Fajto przedstawili dla swoich młodszych kolegów program artystyczny. Na zajęciach edukacji technicznej Pani Justyna Mularczyk - Żądło z uczniami klasy 2 przygotowała upominki - przyborniki oraz piękny plakat dla pierwszaków, który został wręczony wychowawczyni - p. Dalidzie Biel. Uczniowie klasy 3 również z p. Justyną wykonali dla kolegów pamiętniki. Po ślubowaniu p. Dyrektor Monika Tomaszewska dokonała uroczystego mianowania na uczniów klasy 1. GRATULUJEMY PIERWSZOKLASISTOM!

f t g m