Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Ślubowanie klas pierwszych

14 października, w Dzień Edukacji Narodowej na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość Ślubowania Uczniów klasy 1. Z tej okazji uczniowie klasy 2 z p. Gabrielą Warzechą - Fajto przedstawili dla swoich młodszych kolegów program artystyczny. Na zajęciach edukacji technicznej Pani Justyna Mularczyk - Żądło z uczniami klasy 2 przygotowała upominki - przyborniki oraz piękny plakat dla pierwszaków, który został wręczony wychowawczyni - p. Dalidzie Biel. Uczniowie klasy 3 również z p. Justyną wykonali dla kolegów pamiętniki. Po ślubowaniu p. Dyrektor Monika Tomaszewska dokonała uroczystego mianowania na uczniów klasy 1. GRATULUJEMY PIERWSZOKLASISTOM!