Copyright 2020 - .

Szkoły pozostają zamknięte do 7 czerwca 2020 r.

Termin egzaminu klasy ósmoklasistów został ustalony na 16-18 czerwca 2020 r.

Wystawa "Rodzinne tworzenie"

W sobotnie popołudnie grono pedagogiczne z SP w Murzasichlu towarzyszyło swojej koleżance,Dorocie Króliszewskiej,jej mężowi-Sebastianowi,tacie-Władysławowi i teściowej- Danucie,którzy wspólnie otwarli wystawę "Rodzinne tworzenie" w Czerwonym Dworze w Zakopanem. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem twórczości tych skromnych, a zarazem bardzo utalentowanych ludzi. Jesteśmy dumni z tak wspaniałej artystki w swoim gronie. Wrażenia, jakie wywarły na nas portrety,obrazy na szkle, rzeźbione kapliczki oraz pejzaże są nie do opisania. Zachęcamy do obejrzenia wystawy. Gratulacje dla artystów.