• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2019 - .

WAŻNE INFORMACJE

Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa a potem zjazd na Majerczykówkę).

Powrót ze szkoły bez zmian: 1325 oraz 1515KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Wystawa "Rodzinne tworzenie"

 

W sobotnie popołudnie grono pedagogiczne z SP w Murzasichlu towarzyszyło swojej koleżance,Dorocie Króliszewskiej,jej mężowi-Sebastianowi,tacie-Władysławowi i teściowej- Danucie,którzy wspólnie otwarli wystawę "Rodzinne tworzenie" w Czerwonym Dworze w Zakopanem. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem twórczości tych skromnych, a zarazem bardzo utalentowanych ludzi. Jesteśmy dumni z tak wspaniałej artystki w swoim gronie. Wrażenia, jakie wywarły na nas portrety,obrazy na szkle, rzeźbione kapliczki oraz pejzaże są nie do opisania. Zachęcamy do obejrzenia wystawy. Gratulacje dla artystów.

f t g m