• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2019 - .

WAŻNE INFORMACJE

Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa a potem zjazd na Majerczykówkę).

Powrót ze szkoły bez zmian: 1325 oraz 1515KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Wycieczka na Kasprowy Wierch

 

10 września kl. VI wraz z p. Hanną Zawiałów i p. Małgorzatą Wilczynską-Fijałkowską wjechała kolejką linową na Kasprowy Wierch. Na szczycie odbyła się lekcja edukacyjna poprowadzona przez pracownika TPN -p.Tomasza Skrzydłowskiego. Następnie przez Przełęcz Liliowe uczniowie zeszli do schroniska na Hali Gąsienicowej i stamtąd Doliną Jaworzynki dotarli do Kuźnic. Pogoda i humory dopisywały! Ta świetna wycieczka zorganizowana została przez TPN w ramach projektu Bliżej Tatr. Dziękujemy!!!

f t g m