Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa a potem zjazd na Majerczykówkę).

Wycieczka na Kasprowy Wierch

10 września kl. VI wraz z p. Hanną Zawiałów i p. Małgorzatą Wilczynską-Fijałkowską wjechała kolejką linową na Kasprowy Wierch. Na szczycie odbyła się lekcja edukacyjna poprowadzona przez pracownika TPN -p.Tomasza Skrzydłowskiego. Następnie przez Przełęcz Liliowe uczniowie zeszli do schroniska na Hali Gąsienicowej i stamtąd Doliną Jaworzynki dotarli do Kuźnic. Pogoda i humory dopisywały! Ta świetna wycieczka zorganizowana została przez TPN w ramach projektu Bliżej Tatr. Dziękujemy!!!