• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Szkoły pozostają zamknięte do 7 czerwca 2020 r.

Termin egzaminu klasy ósmoklasistów został ustalony na 16-18 czerwca 2020 r.

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Przenośne planetarium

 

23 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wizyty w przenośnym planetarium. Pokazy odbyły się w specjalnej kopule, w której system rzutników i projektorów dał możliwość prezentacji wyglądu Wszechświata. Była to fascynująca podróż pozwalająca na poznanie zjawisk zachodzących we Wszechświecie a także zilustrowanie praw fizycznych rządzących ruchem ciał niebieskich. Zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów ta niezwykła lekcja astronomii stała się okazją do poszerzenia swojej wiedzy.

 

f t g m