Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa a potem zjazd na Majerczykówkę).

Przenośne planetarium

23 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wizyty w przenośnym planetarium. Pokazy odbyły się w specjalnej kopule, w której system rzutników i projektorów dał możliwość prezentacji wyglądu Wszechświata. Była to fascynująca podróż pozwalająca na poznanie zjawisk zachodzących we Wszechświecie a także zilustrowanie praw fizycznych rządzących ruchem ciał niebieskich. Zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów ta niezwykła lekcja astronomii stała się okazją do poszerzenia swojej wiedzy.