• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Powrót ze szkoły bez zmian: 1325 oraz 1515KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Uroczyste zakończenie roku szkolnego


19 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018-2019. W tym dniu Pani Dyrektor Monika Tomaszewska wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, za 100 % frekwencję oraz nagrody i dyplomy za osiągnięcia zdobyte w różnych dziedzinach. Pogratulowała również rodzicom naszych zdolnych uczniów oraz podziękowała tym, którzy w ciągu tego roku szkolnego wspierali działania podejmowane w naszej placówce.

Odbyło się też przekazanie Sztandaru Szkoły i uroczyste zaprzysiężenie nowego Pocztu Sztandarowego. Dziękujemy Julii, Klaudii i Kacprowi za pełnioną godnie służbę!
Na zakończenie roku przybyli do nas goście: Wójt Gminy Poronin: Pani Anita Żegleń, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych: Pani Beata Chałupka oraz Przewodniczący Rady Gminy Poronin: Pan Adam Pawlikowski. Wójt Gminy Poronin, Pani Anita Żegleń gratulowała nam zdolnych uczniów, wspominała też uroczystości, na których czuła się wśród nas, jak w rodzinie. Życzyła wszystkim, wraz z Panią Dyrektor Moniką Tomaszewską, radosnych i bezpiecznych wakacji

f t g m