• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2019 - .

Uroczyste zakończenie roku szkolnego


19 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018-2019. W tym dniu Pani Dyrektor Monika Tomaszewska wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, za 100 % frekwencję oraz nagrody i dyplomy za osiągnięcia zdobyte w różnych dziedzinach. Pogratulowała również rodzicom naszych zdolnych uczniów oraz podziękowała tym, którzy w ciągu tego roku szkolnego wspierali działania podejmowane w naszej placówce.

Odbyło się też przekazanie Sztandaru Szkoły i uroczyste zaprzysiężenie nowego Pocztu Sztandarowego. Dziękujemy Julii, Klaudii i Kacprowi za pełnioną godnie służbę!
Na zakończenie roku przybyli do nas goście: Wójt Gminy Poronin: Pani Anita Żegleń, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych: Pani Beata Chałupka oraz Przewodniczący Rady Gminy Poronin: Pan Adam Pawlikowski. Wójt Gminy Poronin, Pani Anita Żegleń gratulowała nam zdolnych uczniów, wspominała też uroczystości, na których czuła się wśród nas, jak w rodzinie. Życzyła wszystkim, wraz z Panią Dyrektor Moniką Tomaszewską, radosnych i bezpiecznych wakacji

f t g m