Copyright 2020 - .

Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

Uroczyste podsumowanie roku szkolnego w GOK w Poroninie

18 czerwca w GOK w Poroninie miało miejsce uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019 w placówkach oświatowych Gminy Poronin. Pani Anita Żegleń – Wójt Gminy Poronin oraz Pan Adam Pawlikowski – Przewodniczący Rady Gminy Poronin wręczyli nagrody najlepszym uczniom i ich opiekunom.

Nasi uczniowie z najlepszymi wynikami indywidualnymi egzaminu ósmoklasisty to:

Język polski:
Julia Dziadoń
Jakub Łukaszczyk

Języki obce:
Jakub Łukaszczyk
Kacper Topór

Najwyższe indywidualne osiągnięcia w skali województwa i kraju:

Laureat VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Epizody najnowszej historii Polski w komiksie” pod patronatem MEN:
Hubert Króliszewski
Opiekun: Paulina Rymarz

Finalista „ Małopolskiego konkursu z języka angielskiego dla szkół podstawowych roku szkolnego 2018/2019” :
Jakub Łukaszczyk – kl. VIII SP Murzasichle
Opiekun: Hanna Zawiałów

GRATULUJEMY WYSOKICH WYNIKÓW!!!

Uroczystość uświetnił występ naszych uczniów, przygotowany pod kierunkiem nauczycieli Izabeli Gąsienicy oraz Małgorzaty Wilczyńskiej-Fijałkowskiej.