Copyright 2020 - .

Najważniejszą wiadomością jest to, że

SĄ WAKACJE!

Wyróżnienie w Konkursie

14 czerwca 2019 r. w Poroninie w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Recytatorsko-Gawędziarski im. Anieli Gut-Stapińskiej. Naszą szkołę reprezentowali w nim następujący uczniowie : Krystian Budz z kl.I, Karina Łukaszczyk z kl.II, Karolina Majerczyk z kl.IV, Natalia Łukaszczyk z kl.V oraz Klaudia Stachoń z kl.VIII. Wszyscy uczniowie wspaniałe się zaprezentowali. Za recytację wiersza "Gaździno" Antoniny Łacek wyróżnienie zdobyła Karina Łukaszczyk z kl.II. Konkurs uświetniła swoim występem grupa teatralna z klasy IV i V, która gościnnie wystawiła spektakl profilaktyczny pt."Czerwony Kapturek". Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i aktorom oraz życzymy kolejnych sukcesów. Jesteście wspaniali!