• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2020 - .

WAŻNE INFORMACJE

Najważniejszą wiadomością jest to, że

SĄ WAKACJE!

 

 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu

ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 18 20 163 91

Wyróżnienie w Konkursie


14 czerwca 2019 r. w Poroninie w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Recytatorsko-Gawędziarski im. Anieli Gut-Stapińskiej. Naszą szkołę reprezentowali w nim następujący uczniowie : Krystian Budz z kl.I, Karina Łukaszczyk z kl.II, Karolina Majerczyk z kl.IV, Natalia Łukaszczyk z kl.V oraz Klaudia Stachoń z kl.VIII. Wszyscy uczniowie wspaniałe się zaprezentowali. Za recytację wiersza "Gaździno" Antoniny Łacek wyróżnienie zdobyła Karina Łukaszczyk z kl.II. Konkurs uświetniła swoim występem grupa teatralna z klasy IV i V, która gościnnie wystawiła spektakl profilaktyczny pt."Czerwony Kapturek". Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i aktorom oraz życzymy kolejnych sukcesów. Jesteście wspaniali!

f t g m