Od 01.10.2019 r. dowóz uczniów do szkoły będzie odbywał się rano- tylko 1 tura o 7.30 (ul. Budzowa).

I Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Gratulujemy naszym uczniom, którzy wystąpili dzisiaj w GOK-u w Poroninie w I GMINNYM PRZEGLĄDZIE SPEKTAKLI PROFILAKTYCZNYCH " Mam pomysł na swoje życie". W kategorii I ( klasy 4 i 5) I miejsce ex aequo zajęła grupa pod kierunkiem p. Izabeli Gąsienicy z profilaktyczną bajką pt. "Czerwony Kapturek i bardzo groźny wilk". W kategorii II ( klasy 6-8 ) I miejsce zajęła grupa pod kierunkiem p. Doroty Króliszewskiej z profilaktycznym przedstawieniem pt. "Twoje słowa mają moc!"
Organizatorem przeglądu była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z p. Barbarą Polak na czele oraz Wójt Gminy Poronin p. Anita Żegleń.

Jeszcze raz gratulujemy zdolnej młodzieży oraz ich opiekunom. Już dziś zapraszamy na festyn, który odbędzie się 9 czerwca, gdzie będzie można obejrzeć nasze wyróżnione przedstawienia