• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

  • Projekt nowego budynku szkoły

Copyright 2019 - .

Wieczorek dla Pań

 

8 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się "Wieczorek dla Pań".
Było to bardzo sympatyczne spotkanie zaadresowane dla WSZYSTKICH KOBIET - tych mniejszych i tych „o większym doświadczeniu życiowym", dla babć, cioć, mam, kuzynek, sióstr...
Imprezę prowadził p. Artur Skiepko, którego serdeczne słowa skierowane do WSZYSTKICH KOBIET zebranych na sali, wzruszyły niejedno damskie serce...
Mieliśmy też niespodziewanych GOŚCI, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali wiersze o Kobietach.

Byli to: poeta ludowy rodem z Murzasichla - p. Władysław Łukaszczyk Mulorz z autorskim wierszem, mieszkaniec Murzasichla - p. Roman Waszkiewicz z poezją Wisławy Szymborskiej. Bardzo dziękujemy za pamięć!
Wieczorek był pełen niespodzianek, śmiechu i braw, a wszystko to za sprawą naszych drogich uczniów, którzy przygotowali wszystkie występy! Bartłomiej Skupień zagrał dla Pań góralską nutę na skrzypcach. Klasa IV wystąpiła z koncertem życzeń, wcielając się w znane postacie polskiej i światowej estrady. Klasa V przygotowała niesamowity Quiz, w którym mogliśmy podziwiać wygibasy intelektualno - manualne dwóch drużyn dowodzonych przez p. Dyrektor Monikę Tomaszewską i p. Dalidę Biel. Chłopcy z klasy VI przedstawili zabawną pantomimę pt. "Randka w Ciemno", wcielając się także w role kobiece. Męska część klasy VII lekko i zwiewnie zatańczyła nam romantyczny balet "Jezioro Łabędzie". Strażacy - twardziele z klasy VIII przenieśli nas w tańcu na amerykańską farmę, na greckie wesele, a wszystko to skończyło się alarmem przeciwpożarowym. Faceci w czerni z klasy III gimnazjum zachwycili nas tańcem do muzyki Bruno Marsa.
Dziękujemy Wam, uczniowie, za wspaniałą pracę i pokazy umiejętności scenicznych. Dziękujemy Maciejowi Bębnowi i Kubie Łukaszczykowi za obsługę nagłośnienia. Pani Dorocie dziękujemy za przygotowanie scenografii, pomoc w porządkowaniu sali oraz opiekę nad sprzętem audio. Dziękujemy pani Ani Skupień za wykonanie róż z papieru - dziękujemy również uczniom za pomoc przy ich wykonaniu. Dziękujemy p. Sebastianowi za wykonanie pamiątkowych zdjęć z imprezy. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy paniom woźnym, panu sołtysowi, panu Andrzejowi i p. Adamowi za przygotowanie i porządkowanie sali.

f t g m